Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Pijacy ciągle siadają za kierownicę

W miniony weekend łomżyńscy policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich był w trakcie pracy na koparce, drugi spowodował kolizję a trzeci wpadł podczas kontroli drogowej.

W piątek, tuż przed godziną 11, dyżurny łomżyńskiej komendy otrzymał informację o nietrzeźwym pracowniku koparki w rejonie miejscowości Nowogród. Po przyjechaniu na miejsce, policjanci przeprowadzili badanie alkomatem, które wykazało, że 46-latek miał prawie promil alkoholu w organizmie.
Kolejne zgłoszenie mundurowi otrzymali po 20, tym razem na jednej z ulic Łomży. Kierowca opla, chwiejnym krokiem odśnieżał swój samochód a następnie wyjeżdżając z parkingu uszkodził inne zaparkowane auto i odjechał. Po chwili mundurowi z drogówki namierzyli opla, którego zatrzymali do kontroli. Badanie alkomatem wykazało, że miał on ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna od razu stracił prawo jazdy. Trzeci kierowca wpadł w niedzielę, na terenie gminy Piątnica, podczas kontroli drogowej. W trakcie rozmowy policjanci wyczuli od kierowcy woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że 42-latek miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

Nieodpowiedzialni kierowcy usłyszeli już zarzuty kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Łomża

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę