Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Podwyżka za śmieci w Wiźnie

Od 1 kwietnia 2021 w Gminie Wizna wzrastają opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. To kolejna gmina, która podnosi opłaty za śmieci.

Rada Gminy w Wiźnie, na posiedzeniu 17. lutego 2021, podniosła do 27 zł miesięcznie stawkę opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, zbieranymi w sposób selektywny od każdego każdego mieszkańca zamieszkującego daną nieruchomość. W przypadku braku wypełnienia obowiązku zbiórki selektywnej, wówczas podwyższona opłata wynosi 81 zł.  Wcześniej stawki wynosiły 24 zł dla zbiórki selektywnej i 72 podwyższona.

To kolejna Gmina, która podnosi ceny gospodarki śmieciowej. Wcześniej zrobiła to Gmina Piątnica. Ma to związek ze wzrostem cen odbioru śmieci na bramie wysypiska w Czartorii. 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę