Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Powolna odwilż

Główne zdjęcie
Sople (zdjęcie ilustracyjne)

Rozpoczęła się powolna odwilż. Do środy temperatura w dzień dodatnia, nocami pojawiać się będą niewielkie przymrozki. Później już tylko cieplej.

Koniec lutego szykuje się dość ciepły. Od poniedziałku w dzień, temperatura będzie wynosiła kilka stopni powyżej zera. Czwartek zapowiada się najcieplejszym dniem, a temperatura może osiągnąć nawet 10°C. Później temperatura nieznacznie spadnie, ale oczywiście zarówno w dzień jak i w nocy będzie powyżej zera. 

W niedzielny poranek Narew w Piątnicy osiągnęła 220 cm i było to o 30cm poniżej górnej granicy stanów średnich. Podobnie w Wiźnie, gdzie poziom rzeki wyniósł 323 cm i również znajdował się poniżej górnej granicy stanów średnich. W Nowogrodzie o 6.00 rano w niedzielę wskaźnik zanotował 199 cm i było to o ok. 10 cm. poniżej górnej granicy stanów średnich. 

Nieco inaczej przedstawia się sytuacja i innych rzekach w regionie. Biebrza w Osowcu przekroczyła już górną granicę stanów średnich i wynosi 366 cm. Do stanu ostrzegawczego brakuje jej 34 cm, który w tym miejscu wynosi 400 cm.

Podobnie Pisa w Ptakach także przekroczyła górną granicę stanów średnich. W niedziele stan rzeki wyniósł 185 cm i do stanu alarmowego brakuje jeszcze 25 cm. Stan Pisy w Dobrymlesie mieści się jeszcze poniżej górnej granicy stanów średnich i wynosi 177cm. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę