Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Bezpieczna DK-61

Pod taką nazwą policjanci ruchu drogowego z Łomży prowadzili wczoraj działania na tej najważniejszej drodze w rejonie Łomży. Podczas kontroli drogowych policjanci sprawdzali m.in. prędkość, trzeźwość kierujących, a także sposób przewożenia pasażerów, zwłaszcza dzieci.

W czwartek, od wczesnych godzin rannych, na drodze krajowej nr 61 prowadzone były wzmożone działania kontrolno-prewencyjne pod nazwą „Bezpieczna DK-61” - informuje KMP w Łomży. Policjanci ruchu drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Łomży, patrolując trasę sprawdzali czy kierowcy przestrzegają obowiązujących przepisów ruchu drogowego.
Podczas akcji mundurowi na "łomżyńskim" odcinku drogi krajowej 61 ujawnili 61 wykroczeń drogowych w tym 39 przypadków przekroczeń dozwolonej prędkości przez kierujących.

Policjanci zapowiedzieli kontynuację działań.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę