Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Awaria wodociągowa w Piątnicy

Przy ul. Czarnockiej 39 doszło w piątek (19.02) do awarii wodociągowej. Woda nie jest dostarczana od skrzyżowania z Forteczną do nr 36.

O 8.45 w piątek (19.02), na wysokości ul. Czarnockiej 39 doszło do awarii wodociągowej w Piątnicy  - informuje Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży. Z tego powodu wstrzymano czasowo dostawy wody w budynkach od skrzyżowania ul. Czarnockiej z Forteczną do budynku przy ul. Czarnockiej 36. Przedsiębiorstwo przewiduje usunięcie awarii do godz. 15. 

Ze względu na niską temperaturę – informuje MPWIK- nie uruchomiono zastępczego punktu poboru wody.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę