Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

Kolejna mroźna noc, a jutro gołoledź

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Kolejna mroźna noc przed nami, być może ostatnia z tak niską temperaturą tej zimy. Jeszcze dzisiejszej nocy może spaść do -20°C, a jutro pojawią się marznące opady. IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne.

Synoptyk IMGW-PIB Tomasz Siemieniuk wydał ostrzeżenie meteorologiczne, w którym od godz. 18.00 dziś do 9.00 jutro prognozuje temperaturę minimalną w nocy od -20°C do -15°C (lokalnie do -23°C). Temperatura maksymalna w dzień od -11°C do -7°C. Wiatr o średniej prędkości od 5 km/h do 15 km/h. Być może to już ostatnia tak mroźna noc tej zimy. Najbliższe półtorej tygodnia, jeśli się trafi mróz, to będzie bardzo minimalny. 

 

W piątek, od godz. 10.00 synoptyk IMGW-PIB Maciej Maciejewski prognozuje miejscami wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę