Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Rzucił puszką w przejeżdżający samochód

W poniedziałek wieczorem w przejeżdżający samochód pijany mężczyzna rzucił puszką z piwem. Właścicielka straty oszacowała na 1000 zł. Lepiej może nie dopić, niż wypić za dużo.

W poniedziałkowy wieczór, w centrum miasta, w jadącego nissana pijany mężczyzna rzucił puszką z piwem. 47-latek stał na chodniku i z nieznanych powodów rzucil w przejeżdżające auto. Zarysowaniu i wgnieceniu uległy drzwi pojazdu. Kierująca wyceniła straty na 1000 zł. Zawiadomieni policjanci szybko odnaleźli sprawcę. Był kompletnie pijany. Badanie wykazało ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Policjanci znaleźli w śniegu także puszkę, którą mieszkaniec Łomży uszkodził samochód. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. 47-latek wczoraj usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę