Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Dyżury urzędników skarbowych

W każdy wtorek do końca kwietnia pracownicy Urzędu Skarbowego w Łomży będą mieli dyżury podatkowe, podczas których udzielą informacji nt. rozliczenia PIT.

Radosław Hancewicz, Rzecznik prasowy podlaskiej KAS w przesłanym komunikacie informuje, że spotkania odbywać się będą w każdy wtorek, w okresie od 16 lutego 2021 do 30 kwietnia 2021 r. w godz. 17:00 - 19:00 w siedzibie Centrum Katolickiego im. Jana Pawła II w Łomży przy ul. Zawadzkiej 55. 

Podczas spotkań pracownicy udzielą informacji na temat rozliczania podatku dochodowego za 2020 rok, pomogą przy wypełnianiu/sprawdzaniu zeznań podatkowych czy też udzielą informacji w zakresie możliwości skorzystania z ulg i odliczeń. 

- Podatnicy wybierający się na dyżury powinni zabrać ze sobą kopię zeznania za 2019 r. i 2018 r. - podpowiada rzecznik prasowy - oraz informacje od płatników oraz wszelkie dokumenty potwierdzające poniesione wydatki, które mogą być wzięte pod uwagę podczas rozliczania ulgi rehabilitacyjnej, ulgi internetowej czy ulgi prorodzinnej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę