Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pijany na zakupach

W piątek, po zgłoszeniu, policjanci z łomżyńskiej patrolówki zatrzymali nietrzeźwego kierowcę volkswagena. Mężczyzna wybrał się na zakupy mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie. 53-latek od razu stracił prawo jazdy.

W piątek wieczorem, policjanci otrzymali zgłoszenie, że spod sklepu spożywczego na terenie gminy Miastkowo wyjechał kierowca volkswagena, który może być nietrzeźwy – informuje KMP w Łomży. Chwilę później pojazd został zatrzymany do kontroli przez policjantów z patrolówki. Jak się okazało, 53-latek wybrał się na zakupy mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Stracił prawo jazdy, noc spędził w policyjnym areszcie, a jego pojazd został zholowany na parking strzeżony. Dziś usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Funkcjonariusze apelują o rozsądek na drodze, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz o ograniczone zaufanie względem innych uczestników ruchu drogowego.

Źródło: KMP w Łomży


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę