Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Wpadł przez sikanie pod drzewem

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

Wpadł, bo miał susz, a powodem kontroli mężczyzny była potrzeba fizjologiczna jaką postanowił załatwić pod drzewem – informują policjanci. Inni nie sikali, ale też wpadli.

W czwartek policjanci z łomżyńskiej ,,patrolówki” zareagowali, gdy zobaczyli mężczyznę, który załatwiał potrzeby fizjologiczne pod drzewem – informuje KMP w Łomży. Chwilę później – piszą dalej policjanci - w opakowaniu od papierosów, mundurowi znaleźli przy 30 latku dwie torebki foliowe, zamykane strunowo z zawartością suszu roślinnego. Nie wiadomo, czy te „papierosy” mu wypadły, czy przeszukano mężczyznę. Jeśli tak, to co wydało im się niepokojące?

Wiemy, że wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Mieszkaniec Łomży został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Ponadto mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. 

Także we czwartek policjanci z Wydziału Patrolowo - Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży, zatrzymali poszukiwaną do ustalenia miejsca pobytu przez jednostkę w Zambrowe 38–latkę. Kryminalni natomiast zatrzymali mężczyznę, który ostatnie pięć miesięcy ukrywał się przed wymierzoną mu przez Sąd Rejonowy w Łomży karą. Za 51-latkiem wydany był list gończy, a ścigany był za przestępstwa przeciwko wolności seksualnej i obyczajowości. Najbliższe 4 lata spędzi teraz w zakładzie karnym. 

Źródło: KMP Łomża


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę