Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

W nocy mróz

Główne zdjęcie
Zima

Do -17°C może spaść temperatura najbliższej nocy w rejonie Łomży. Jutrzejszego dnia temperatura powinna utrzymać się w granicach -11°C. Zima w pełni.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w wydanym, przez synoptyk Magdalenę Pekalę, ostrzeżeniu meteorologicznym prognozuje temperaturę minimalną w nocy od -17°C do -15°C. Natomiast temperatura maksymalna w piątek, w dzień wyniesie od -11°C do -9°C. Wiatr o średniej prędkości od 15 km/h do 20km/h. Nie powinno padać.

W Polsce utrzymywać się będzie mroźne środowisko termiczne uwarunkowane napływem z północnego wschodu powietrza arktycznego. Bardzo silne obciążenie organizmu człowieka zimnem występować będzie na wschodzie przez cały dzień. Dominować będzie odczucie bardzo zimno, szczególnie w godzinach porannych i wieczornych. W pasie nadmorskim i w Polsce wschodniej porywisty wiatr będzie istotnym czynnikiem ochładzającym. W województwach wschodnich temperatura odczuwalna w najcieplejszej porze dnia wynosić będzie tylko około -20°C.

Minionej nocy, o godz. 2.00 stacja meteo w Marianowie zanotowała -16,5°C. Stan Narwi w Piątnicy wynosi w czwartek 226 cm. Rzeka, poza małymi wyjątkami występowania wirów, skuta jest lodem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę