Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

Łomżyńska skarbówka zlikwidowała bimbrownię

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) z Łomży zlikwidowali bimbrownię działającą na terenie jednego z gospodarstw w gminie Szumowo (pow. zambrowski).

Funkcjonariusze łomżyńskiej KAS na jednej z posesji w gminie Szumowo znaleźli działającą nielegalnie bimbrownię. Podczas przeszukania znaleziono aparaturę służącą do jego wytwarzania, 20 litrów zacieru oraz 125 litrów właśnie wyprodukowanego bimbru o mocy od 30 do 80 procent – podają służby w komunikacie. 

Zarekwirowano alkohol i aparaturę służącą do produkcji oraz wszczęto postępowanie karne skarbowe. 

Osobom nielegalnie wytwarzającym alkohol grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo kara pozbawienia wolności do roku – przestrzega KAS.

 

źródło: Krajowa Administracja Skarbowa

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę