Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Awaria wodociągowa na Sikorskiego

O godzinie 8.30 doszło do awarii wodociągu na ul. Sikorskiego, na wysokości numeru 224. Brak dostawy wody. Na miejscu pracuje ekipa MPWiK-u.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że około 8.30 doszło do awarii wodociągu naul. Sikorskiego 224. Na miejscu jest już ekipa remontowa, aby usunąć awarię.

Spółka w komunikacie szacuje, że potrwa ona do godz. 18.00, 9. lutego 2021r.

MPWiK w Łomży informuje Odbiorców, że doszło do awarii na przyłączu wodociągowym do budynku przy ul. Sikorskiego 224 w Łomży. W związku z tym wystąpiła konieczność czasowej przerwy w dostawie wody w budynkach: ul. Sikorskiego 224, 226, 228, 228B w Łomży.

Z uwagi na niską temperaturę firma nie przewiduje zastępczego punktu poboru wody.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę