Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Trudne warunki na drogach, zawieje i zamiecie śnieżne

Od kilku godzin pada śnieg, a temperatura waha się około -10°C. Wiejący wiatr potęguje uczucie zimna. Wszystkie główne drogi są przejezdne, gorzej jest na lokalnych.

Do jutrzejszego południa prognozuje się opady śniegu. Co prawda, od północy mogą powoli słabnąć, ale kilka, może nawet kilkanaście centymetrów przybędzie i zacznie utrudniać ruch. Wieje dość silny wiatr ponad 35 km/h, w porywach do 60 km/h powodujący zawieje i zamiecie śnieżne. Takie warunki potrwają do późnych godzin nocnych. Może to spowodować, że drogi lokalne niedługo mogą przestać być przejezdne. Na wielu z nich już widać spore zaspy. Pojawiają się pierwsze sygnały o zawianych drogach i utkniętych samochodach. Takie zdarzenie miało miejsce na drodze między Jeziorkiem a Starym Cydzynem.  

W związku z aktualną sytuacją – informuje Podlaski Urząd Wojewódzki – wojewoda zwołał posiedzenie Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w formie wideokonferencji, aby omówić kwestie zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom regionu – czytamy w komunikacie. 

Prognozy zapowiadają cały tydzień mroźny, momentami śnieżny.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę