Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 maja 2024 napisz DONOS@

Wstrzymane wydawanie praw jazdy w Ratuszu

Główne zdjęcie
Ratusz

Urząd miejski w Łomży informuje w nadesłanym komunikacie, że przez najbliższy tydzień, przez koronawirusa, wstrzymane zostaje wydawanie praw jazdy.

„W związku z usprawiedliwioną absencją pracowników Oddziału Komunikacji,  spowodowaną potwierdzeniem zakażenia koronawirusem u jednego z nich i objęciem kwarantanną pozostałych, Urząd Miejski w Łomży informuje, że do dnia 12 lutego br. włącznie wstrzymana została obsługa w zakresie wydawania praw jazdy”. „Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość” - czytamy w komunikacie.

W sytuacjach pilnych – dodaje Ratusz - wnioski można pobrać i złożyć w Punkcie Obsługi Mieszkańców. Za utrudnienia przeprasza.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę