Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pogoda na nadchodzący tydzień

-11,1°C zarejestrowała o godz. 7.00 w poniedziałek 1. lutego stacja IMGW w Marianowie. Zrobiło się mroźno, a jaki będzie nadchodzący tydzień?

W poniedziałek kontynuacja zimowej aury. Dużo słońca, tylko na północy kraju chmury i słabe opady śniegu. Rano mroźno, na wschodzie kraju poniżej -10°C. W ciągu dnia w rejonie Łomży nawet -7°C.
Noc z poniedziałku na wtorek także z niskimi, mroźnymi wartościami temperatury: na wschodzie około -15°C, w centrum od -8°C do -6°C, najcieplej nad morzem -3°C. W rejonie Łomży należy spodziewać się -9°C.

Wtorek zapowiada się pochmurny. Na wschodzie i północy opady śniegu.  Temperatura maksymalna około -2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni.
Noc z wtorku na środę już cieplejsza, temperatura od -1°C  do 1°C.

W środę i czwartek wyraźne ocieplenie, tylko na północnym wschodzie utrzyma się zimowa pogoda z opadami śniegu. Będzie ślisko. Możliwe opady deszczu, miejscami marznącego powodującego gołoledź. W rejonie Łomży temperatura w środę około 0°C, choć możliwa także i powyżej. W czwartek zapowiada się już chłodniej. W ciągu dnia temperatura może spaść do -7°C. Wiatr okresami dość silny, w porywach do 60 km/h. 

W nocy z czwartku na piątek ponowne ochłodzenie. Możliwy silny mróz, nawet do -15°C.

Od piątku do niedzieli utrzyma się podział na zdecydowanie chłodniejszy północny wschód Polski i dużo cieplejszą resztę kraju. Będzie zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami opady śniegu. Temperatura w nocy spadnie do -17°C na północnym-wschodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków wschodnich. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę