Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 grudnia 2022 napisz DONOS@

Dwie osoby zginęły pod Małym Płockiem

Pod Małym Płockiem, na drodze krajowej 63, auto osobowe zderzyło się z ciężarówką. W wyniku uderzenia dwie osoby zmarły. Droga jest zablokowana.

O godz. 18.50 pod Małym Płockiem w kierunku Kisielnicy osobowy volkswagen passat, jadący od Kisielnicy, na ośnieżonej jezdni wpadł w poślizg i zderzył się bokiem z jadącą z przeciwnej strony ciężarówką. W wyniku zdarzenia osoby podróżujące passatem, mężczyzna i kobieta, zgineli. Po uderzeniu rozbita osobówka znalazła się w rowie. Policja informuje, że kierowca ciężarówki był trzeźwy. 

Droga jest zablokowana. Na miejscu pracują służby. 

Policja zaleca objazd w Kisielnicy na Stawiski, następnie drogą wojewódzką 647. Z Kolna jadąc należy skręcić na krzyżówkach koło Korzenistego w prawo, w kierunku Nowogrodu, droga 648. 

Na drogach regionu panują trudne warunki jazdy. Pada mokry śnieg i tak może potrwać do rana. Na drodze krajowej 63 jest ślisko i zalega „błoto pośniegowe.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę