Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Pijacy za kierownicą

Miała ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie i przez Łomżę jechała dwoma pasami. Inny kierowca miał prawie 2 promile i wpadł w Nowogrodzie.

W niedzielę przed 19, na ulicy Sikorskiego w Łomży, mundurowi z ,,drogówki” zauważyli skodę, która jechała dwoma pasami jezdni. Po zatrzymaniu i badaniu okazało się, że 59-letnia mieszkanka Łomży miała 2,6 promila alkoholu w organizmie. Kobieta od razu straciła prawo jazdy i za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Kolejny nietrzeźwy kierowca wpadł w ręce dzielnicowych z Nowogrodu. Badanie alkomatem wykazało, że 43-latek miał ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna również stracił prawo jazdy. Mieszkaniec powiatu łomżyńskiego odpowie teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości. Zgodnie z Kodeksem karnym za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

źródło: KMP Łomża


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę