Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Narkotykowi bracia

Łomżyńscy policjanci zatrzymali dwóch braci podejrzanych o posiadanie i udzielanie narkotyków. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, natomiast starszy dodatkowo zarzut udzielania tych środków.

Łomżyńscy kryminalni ustalili, że dwóch braci może posiadać znaczne ilości narkotyków. We wtorek postanowiono zweryfikować te podejrzenia. W trakcie przeszukania ich mieszkania, funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 14 gramów suszu oraz blisko 92 gramy białego proszku. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina. Bracia od razu zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj, młodszy z braci usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, natomiast starszy dodatkowo zarzut wielokrotnego udzielania tych środków. Starszy z braci decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. 

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Łomża


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę