Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Drzwi to nie przeszkoda, jak suszy...

Dwóch 30-latków wyważyło drzwi do mieszkania, weszli do środka i urządzili sobie imprezę zakrapianą alkoholem. Niestety, mężczyznom przeszkodzili mundurowi z ,,patrolówki”, którzy zjawili się na miejscu. Spotkanie koledzy skończyli w policyjnym areszcie.

W niedzielę, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży został poinformowany, że na jednej z klatek schodowych w mieście, dwóch mężczyzn pije alkohol - informują policjanci. Mundurowi z łomżyńskiej ,,patrolówki” potwierdzili spożywanie alkoholu, ale nie na klatce schodowej, lecz w jednym z mieszkań. Policjanci ustalili, że mężczyźni najpierw wyważyli drzwi do jednego z mieszkań, a następnie weszli do środka i urządzili sobie imprezę zakrapianą alkoholem. "Biesiada" nie trwała jednak długo. Po kilku minutach zjawili się wezwani mundurowi, a następnie prawowici lokatorzy.

Mężczyźni zostali zatrzymani i noc spędzili w policyjnym areszcie. Dzień później, 30-letni mieszkańcy Łomży usłyszeli zarzuty uszkodzenia mienia oraz naruszenia miru domowego.

Kodeks karny za przestępstwo uszkodzenia mienia przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5. 

Źródło: KMP Łomża

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę