Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Awarie wody na Rycerskiej i Szosie Zambrowskiej

Główne zdjęcie
Awaria na ul. Rycerskiej

Do dwóch awarii w dostawie zimnej wody doszło dziś rano na terenie Łomży. Część mieszkańców pozbawiona została zimnej wody w kranach.

Do pierwszej awarii doszło rano, około 9. na ul. Szosa Zambrowska, na wysokości pogotowia. W tej chwili wody nie mają tam domy i bloki od ronda Hanki Bielickiej do ul. Sikorskiego. Ta część Szosy Zambrowskiej została wyłączona z sieci. Trwa usuwanie awarii. 

Druga awaria zdarzyła się na ul. Rycerskiej przy budynku nr 1. Tu woda płynęła ulicą, co przy niskich temperaturach, na odcinku ul. Rycerskiej od poczty do ul. Ks. Janusza i dalej ulicą Ks. Janusza, może skończyć się ślizgawką. 

W wyniku tej awarii woda nie jest w tej chwili dostarczana do: Ks Janusza nr 24 - 38, Piłsudskiego 4 – 10, Rycerska 1a-1c, 3a, 5, 7.

Jak dowiedzieliśmy się w MPWIK-u, awaria przy ul. Szosa Zambrowska powinna zostać usunięta do 15, a na ul. Rycerskiej do 16. 

Ze względu na niską temperaturę, informuje MPWIK, nie udostępniono beczek z wodą.

Foto: Awaria na ul. Rycerskiej
Foto: Awaria na ul. Rycerskiej
Foto: Awaria na ul. Rycerskiej

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę