Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 19 stycznia 2021 napisz DONOS@

Nie stać nas na żarówki, czy co?

Dziwnie wygląda Ratusz, który oświetlony jest tylko w części. Dlaczego? Pytają mieszkańcy.

Dwa projektory i maszt umożliwiające wyświetlanie na budynku zabytkowego ratusza m.in. świątecznych śnieżynek oraz gwiazdek kupiliśmy za niemal 85 tys. zł w 2016 roku. Różne motywy wyświetlane na fasadzie w zamyśle, miały zdobić i podkreślać świąteczny charakter przeżywanego czasu. 

Niestety już przed Świętami Bożego Narodzenia 2020 i sylwestrem świecił tylko jeden rzutnik. Biednie to wygląda. Szkoda, bo to najlepszy moment, aby w pełni pokazać walory sprzętu i rozświetlić i tak ponury rozkopany Stary Rynek. 

"Świąteczna iluminacja zabytkowego Ratusza wyświetlana jest z dwóch projektorów zamontowanych na Starym Rynku. Prawdopodobnie w wyniku usterki, już po raz kolejny, w jednym z nich przepaliła się żarówka. Zostanie on wysłany do naprawy w lutym, po demontażu obu projektorów" – czytamy w nadesłanym z Ratusza wyjaśnieniu.

Szkoda, że po sezonie świątecznym. Miasto walczy o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”, a na wymianę żarówki w iluminacji Ratusza potrzebuje 2-3 miesięcy? A może nie stać nas na żarówki?

Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę