Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Auto wypadło z drogi

Samochód dostawczy wpadł w poślizg i wypadł z drogi. Na szczęście kierowcy nic się nie stało. Uwaga na drogach, ciągle pada śnieg i jest ślisko.

Na drodze 668 Łomża – Jedwabne, przy zjeździe na Janczewko, samochód dostawczy jadący od Łomży wpadł w poślizg i wylądował na boku w rowie. Zdarzenie miało miejsce kilka minut po 10. Kierowca tłumaczył, że jechał około 40-50 km/h, ale zarzuciło samochodem, próbował kontrować, ale po trzecim już razie auto wylądowało w rowie. Kierowcy nic się nie stało. 

Dziś na drogach panują trudne warunki. Pada śnieg, jest delikatny mróz, a na drogach szczególnie niższej kategorii, zalega błoto pośniegowe. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę