Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

PKS Nova zawiesza i przywraca połączenia

Od 1 stycznia obowiązuje nowy rozkład jazdy PKS NOVA. Z początkiem roku przewoźnik wprowadził zmiany, które wynikają z COVID-19 i „idei optymalizacji połączeń autobusowych w regionie”.

- Musimy zadbać o zapewnienie takich połączeń, także autobusowych, aby każdy mieszkaniec bez problemu mógł dotrzeć w wybrane przez siebie miejsce przy jednoczesnej minimalizacji kosztów – podkreśla Marek Olbryś, wicemarszałek województwa odpowiedzialny za transport 

Od poniedziałku 11.01 bowiem zawieszona została obsługa linii: Łomża-Białystok (godz. 8:00) i Łomża-Nadbory-Radziłów (godz. 15:40). Przywrócony został natomiast kurs Łomża-Jedwabne-Radziłów (odjazd o godz. 16:00). 

 - Tworzymy nową siatkę połączeń. W tej chwili scalamy działania wszystkich oddziałów spółki w jedno, żeby wyeliminować powielanie kursów na tych samych odcinkach - mówi Andrzej Mioduszewski, prezes PKS Nova. - Przykładowo, zamiast dwóch autobusów na krótszych trasach, pojedzie jeden, ale dalej – tłumaczy Mioduszewski. 

Zmienna sytuacja epidemiczna wymusza zmiany, a przewoźnik zachęca do do każdorazowego sprawdzania aktualnych godzin kursowania autobusów na stronie internetowej spółki. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę