Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 stycznia 2021 napisz DONOS@

Lodowisko na ulicy w Zawadach

- Jaja na drodze! - zadzwoniła do portalu 4lomza.pl zdenerwowana Czytelniczka ze wsi Zawady blisko Łomży. - Lodowisko na ulicy Konarskiej aż błyszczy. Jak zadzwoniłam do Gminy Łomża, to mi powiedzieli, że to nie jest ulica o znaczeniu strategicznym!

Styczniowe mrozy i nadciągający syberyjski oddech bestii ze wschodu to najwyraźniej nie są tylko teorie meteorologów. Pani sekretarka połączyła Czytelniczkę z "odpowiednim człowiekiem" - jak ocenia przebieg rozmowy Internautka - lecz z konwersacji niewiele wynikało dla stanu nawierzchni uliczki.
Konarska w Zawadach jest dosyć krótka - może ok. 300-400 metrów. Mieszkańcy bardzo sobie chwalili remont, przeprowadzony przez Gminę w 2020 r., kiedy to piaszczysta droga stała się ulicą z polbruku dwuteowego. Jednak wówczas nie domyślali się, jak łatwo ich trakt zamienia się w ślizgawkę... Wystarczyło trochę mrozu i zamiast własnym autem, można jechać do pracy taksówką.

Mirosław R. Derewońko

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę