Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Samochód dachował na moście Hubala

Terenowy samochód Suzuki wpadł w poślizg i dachował na moście Hubala w Łomży. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Kilkanaście minut przed 18. suzuki jadące od Łomży w kierunku Piątnicy, bedąc na moście wpadło w poślizg, uderzyło w barierkę i dachowało. Zatrzymało się dopiero na środku drogi.

W ciągu dnia padał śnieg, a temperatura wahała się wokół zera. Meteorolodzy zapowiadali na wieczór i noc spadek temperatury i oblodzenia. Własnie lód, który pojawił się na moście, był prawdopodobnie przyczyną dachowania. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

O dużym szczęściu może mówić kierujący, ponieważ barierki zatrzymały auto na moście. W innym przypadku spadłoby kilka metrów w zarośla. Takie zdarzenie było kilka lat temu w Wiźnie, gdzie barierki nie wytrzymały i auto spadło.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę