Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

W nocy i rano oblodzenia

Przed możliwymi oblodzeniami także dzisiejszej nocy ostrzega IMGW. Po opadach temperatura może spaść poniżej zera.

Tomasz Siemieniuk z białostockiego wydziału Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych prognozuje zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach śniegu, deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna ma wynieść od -4°C do -1°C, temperatura minimalna gruntu od -5°C do -2°C. Ostrzeżenie meteorologiczne otrzymało 1 stopień, a prawdopodobieństwo wystąpienia określono na 80%. Do 9:00 rano 9 stycznia moga wystąpić oblodzenia. Zjawiska moga wystąpić w regionie oraz na większości obszaru kraju.

Na weekend synoptycy IMGW zapowiadają w sobotę ośrodek niżowy przemieszczać się będzie znad Bałtyku nad Białoruś. Napływać będzie powietrze polarno – morskie. W regionie zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami. Okresami opady śniegu. Temperatura maksymalna od -2°C do 0°C. W niedzielę ciśnienie będzie rosło. Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Słabsze już opady śniegu. Temperatura  w dzień około - 1°C.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę