Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Topielec w Narwi

Niedaleko wsi Drożęcin-Lubiejewo w Narwi znaleziono topielca. Na miejscu są straż i policja. Trwa akcja wydobywania ciała.

Jak wynika z pierwszych, niepotwierdzonych jeszcze informacji, przed wieczorem mężczyzna zauważył unoszące się na wodzie ciało i to on zaalarmował służby. Miało to miejsce nad rzeką pomiędzy Nagórkami a Drożęcinem - Lubiejewo. Policja informuje, że to ciało 66-letniego mieszkańca powiatu łomżyńskiego.
Ciało prawdopodobnie przebywało w wodzie już od jakiegoś czasu. 

Wyjaśnianie spawy będzie prowadzone pod nadzorem prokuratora. 

240206081801.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę