Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Poszukiwany i bez prawa jazdy przyjechał na komendę zapytać.

Do komendy zgłosił się mężczyzna, który pytał policjantów jak rozłożyć na raty orzeczoną przez sąd karę grzywny – informuje KMP w Łomży. Szybko okazało się, że 31-latek jest poszukiwany, a na miejsce, pomimo posiadanego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, przyjechał samochodem.

W miniony wtorek, około godz. 11:00, do łomżyńskiej komendy zgłosił się 31-letni mężczyzna, który chciał zapytał policjantów, jak rozłożyć na raty orzeczoną przez sąd karę grzywny - przekazuje KMPw Łomży. Zamiast blankietu na spłatę ratalną, mieszkaniec powiatu łomżyńskiego dowiedział się, że jest osobą poszukiwaną przez miejscowy sąd, w związku z nieopłaconą grzywną, za co 31-latkowi groziło 60 dni aresztu. Ostateczne mężczyzna opłacił grzywnę w całości. Niestety na spokój było za wcześnie. Zaczęły się kolejne problemy z prawem. Okazało się bowiem, że mężczyzna przyjechał pod komendę samochodem, pomimo posiadanego zakazu prowadzenia pojazdów. W związku z tym usłyszał zarzut niestosowania się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów. Za to przestępstwo grozi już mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Łomża

240206081801.gif
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę