Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 maja 2024 napisz DONOS@

Dachowanie pod Modzelami

Auto osobowe dachowało na drodze lokalnej pomiędzy Wygodą a Modelami - Wypychy. Samochodem podróżowało trzy osoby, nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Tuż przed 21:00 na drodze lokalnej między Wygodą a Modzelami Wypychy opel astra z nieznanych przyczyn wypadło z drogi i dachowało. Na szczeście, nikt z podróżujących trzech osób nie odniósł poważniejszych obrażeń. Jak informuje policja, nikt nie potrzebował pomocy służb medycznych. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Droga w tym miejscu mimo utrudnienia, była przejezdna. 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę