Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Urząd Miejski wesprze kino w Łomży

Pandemia koronawiurusa spowodowała, że kina w Polsce straciły źródła dochodu. Nie wiadomo, kiedy znowu zaczną zarabiać i bawić mieszkańców. Trudna sytuacja jedynego w tej chwili Kina Millenium została dostrzeżona przez władze. Urząd Miasta ogłosił, że chce wesprzeć łomżyńskiego przedsiębiorcę.

Łomżyńskie Kino Millenium dołączyło do akcji „Wspieramy Kina". Każdy może kupić bilet na seans, który wykorzysta w przyszłości. Po otwarciu kina, w dowolnym momencie będzie można przyjść i obejrzeć film. Te bezterminowe bilety są doraźnym wsparciem finansowym instytucji ważnych dla lokalnych społeczności.

Pod tym adresem można kupić bezterminowy bilet:  
https://wspieramykina.vectorsoft.pl/MSI/OrderTickets.aspx?event_id=10&typetran=0

Prezydent przyłącza się w pewien sposób do akcji i chce, aby w ramach funduszu socjalnego można było skorzystać z oferty kina. "Po konsultacjach z urzędową komisją socjalną uznaliśmy, że w przyszłym roku jedną z form pomocy pracownikom magistratu w ramach tego funduszu, będzie możliwość skorzystania z oferty proponowanej przez kino" - pisze na stronie Urzędu prezydent Mariusz Chrzanowski. Zachęca także „innych pracodawców do wsparcia w podobny sposób łomżyńskich przedsiębiorców szczególnie, że sytuacja epidemiologiczna może uniemożliwić różnego rodzaju wyjazdy pracownicze w 2021 roku”.

Urząd Miejski w Łomży, tak jak każdy pracodawca prowadzący działalność w formie jednostek budżetowych i samorządowych zakładów budżetowych, tworzy fundusz świadczeń socjalnych bez względu na liczbę zatrudnionych pracowników. Do jego utworzenia zobowiązany jest też każdy pracodawca, zatrudniający co najmniej 20 pracowników na pełne etaty. To środki finansowe gromadzone przez pracodawcę na osobnym rachunku bankowym w celu wykorzystania ich na wsparcie socjalne uprawnionych do tego pracowników. Może to być dofinansowanie np. biletów do kina.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę