Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Jakimi gadżetami reklamować firmę?

Dzięki gadżetom reklamowym można zdobyć klientów, co obecnie ma duże znaczenie zarówno dla małych, średnich, jak i dużych firm. Pamiętaj jednak, że twój potencjalny klient może otrzymać gadżety z różnych firm.

  1. Uniwersalne gadżety reklamowe
  2. Przydatny gadżet reklamowy
  3. Dostawca gadżetów reklamowych dla firm

Zadbaj więc o to, aby zaoferować mu coś wyjątkowego oraz praktycznego, dzięki czemu zachowa prezent i będzie z niego korzystał. Poniższe wskazówki ułatwią ci wybór takich gadżetów reklamowych.

Uniwersalne gadżety reklamowe

Trudno czasami znaleźć gadżety, które nawiązywałyby do tego, czym zajmuje się firma. W dodatku nie zawsze taki wybór jest trafiony. Zamiast więc na siłę próbować dobrać taki gadżet, lepiej postawić na to, co sprawdza się w każdej branży. Mogą to być długopisy reklamowe, eleganckie notesy, kubki lub pendrive. Niezależnie od wyboru pamiętaj, aby nie przesadzać z brandowaniem. O ile na przykład logo i dane firmy na kartkach notesu ułatwią klientowi kontakt z twoją firmą, to jeżeli zadrukowana zostanie cała powierzchnia, pisanie w nim będzie bardzo uciążliwe.

Przydatny gadżet reklamowy

Wiele firm popełnia błąd i stawia na ilość, a nie na jakość. Klienci wolą natomiast otrzymać coś mniejszego, ale lepszego. Szkoda zresztą wydawać pieniądze na byle jakie produkty. Zamiast kupować kilka tysięcy długopisów, które szybko przestaną pisać, wybierz tysiąc z wyższej półki. Ograniczy to, co prawda ilość osób, którym będziesz mógł je wręczyć, ale jednocześnie na pewno docenią one taki gadżet reklamowy. Z przydatnych produktów można również wymienić parasole oraz torby ekologiczne. Tutaj jednak sprawdza się ta sama zasada, co w przypadku notesów. Jeżeli przesadzisz z ilością grafik lub rozmiarem logo, to klient może nie chcieć później chodzić z taką torbą lub korzystać z parasola w całości zadrukowanego reklamą twojej firmy.

Dostawca gadżetów reklamowych dla firm

Najlepsze efekty przynosi skonsultowanie zamawianych gadżetów reklamowych z dostawcą takich produktów. Firma https://promoteca.pl/ zapewni ci wsparcie, dzięki któremu unikniesz nietrafionych gadżetów. Wieloletnie doświadczenie w produkcji porządnych produktów reklamowych w połączeniu z niskimi cenami sprawia, że oferta tego dostawcy sprawdzi się w przypadku każdej firmy. W przypadku trwałych gadżetów, które mogą przez długi czas leżeć, możesz też rozważyć zakup większej ilości. Wpłynie to na obniżenie ceny pojedynczego produktu. O szczegóły zapytaj dostawcę, który przygotuje dla ciebie aktualną ofertę na wybrane gadżety reklamowe.

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę