Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Powroty ze świąt na drogach

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

Podczas akcji „" Bezpieczna droga" policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali 22 kierowców, którzy jechali z nadmierną prędkością.

Wczoraj tj. w niedzielę, w godzinach popołudniowych, na terenie powiatu łomżyńskiego, policjanci przeprowadzili działania "Bezpieczna droga". Sprawdzano stan trzeźwości kierowców i sposób przewożenia pasażerów, a szczególnie dzieci. 

Podczas działań policjanci skontrolowali 32 pojazdy. Ujawnili tyle samo wykroczeń w ruchu drogowym, z czego aż 22 dotyczyło przekroczeń dozwolonej prędkości.

Mundurowi zatrzymali również prawa jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym. Jako pierwszy, do kontroli został zatrzymany 27 latek. Punkt kontrolny zlokalizowany był w Ratowie Piotrowie. Mieszkaniec gminy Łomża stracił uprawnienia do kierowania, po tym jak przekroczył prędkość o 62 km/h. Dosłownie chwilę później, w tym samym miejscu, został zatrzymany 44-latek kierujący citroenem. Mężczyzna jechał o 61 km/h za szybko. Obaj stracili swoje uprawnienia.

Na drogach doszło do 2 zdarzeń drogowych, w których na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Policjanci apelują o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem. Proszą o rozwagę na drodze, gdyż nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

 

źródło: KMP Łomża


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę