Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zginął pieszy

Główne zdjęcie
Fot Paweł Wądołowski /Radio Białystok

Na drodze krajowej 63 w okolicach skrzyżowania z droga 648 samochód osobowy potrącił pieszego. Mimo reanimacji mężczyzna zmarł.

Fot Paweł Wądołowski /Radio Białystok
Fot Paweł Wądołowski /Radio Białystok

Przed godziną 20. we czwartek (Wigilię) w rejonie miejscowości Korzeniste (powiat kolneński) doszło do potrącenia pieszego przez kierującego toyotą. Jak informuje Radio Białystok „mimo kilkudziesięciominutowej reanimacji mężczyzny nie udało się uratować". Droga krajowa nr 63 w rejonie miejsca zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin. Kierujący toyotą trzeźwy.

 Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę