Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

WOŚP zmienia termin styczniowego finału

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie odbędzie się 10 stycznia, jak wcześniej zapowiadano, a 31 stycznia. To wynik obostrzeń wprowadzonych przez rząd, które będą trwać do 17. stycznia 2022 roku.

Jurek Owsiak ogłaszając nowy termin przypomniał, że podczas powodzi zmieniono termin Najpiękniejszego Festiwalu Świata. „Ten nowy termin okazał się bardzo, bardzo dobry dla festiwalu” podkreślił pierwszy dyrygent orkiestry WOŚP.

 "Musimy, tak jak inne kraje, wziąć na siebie wszystkie te bardzo mocne restrykcje, które są związane z naszym życiem codziennym. Ja, Jurek Owsiak, je bardzo dobrze rozumiem. W innych krajach one już były wprowadzone wcześniej, w związku z tym, jeżeli chcemy się dobrze ustawić do tej skutecznej walki z koronawirusem – zróbmy to. Przetrzymajmy to" - konstatował Owsiak. 

W całej Polsce powstało 1362 sztaby, także w Łomży. Podczas 29. finału będą zbierane pieniądze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę