Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Po „pijaku” wybił szybę, grozi mu 5 lat więzienia

Główne zdjęcie
Funkcjonariuszka Lira

W nocy łomżyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który chwilę wcześniej wybił szybę w witrynie sklepowej. Potwierdziła to czworonożna funkcjonariuszka o imieniu Lira, która wskazała wybitą szybę.

Wczoraj w nocy, tuż po 1, przed radiowóz policjantów z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego łomżyńskiej komendy wbiegł mężczyzna, zmuszając kierowcę radiowozu, do gwałtownego hamowania. Próbował uciec, ale po kilkudziesięciu metrach został zatrzymany przez mundurowych – przybliżają zatrzymanie policjanci.
Jak się okazało, chwilę wcześniej wybił szybę w jednym ze sklepów mieszczących się na alei Legionów. Potwierdziła to czworonożna funkcjonariuszka o imieniu Lira, która jednoznacznie wskazała miejsce, gdzie zatrzymany mężczyzna dokonał wybicia szyby.
24-latek od razu trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu, mieszkaniec Łomży usłyszał zarzut zniszczenia mienia w wysokości 3 tys. złotych, do którego się przyznał. Tłumaczył, że był pod wpływem alkoholu i nie wie dlaczego dokonał tego czynu. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. 

źródło: KMP Łomża

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę