Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Nocny rabuś

Główne zdjęcie
Fot. policja

Nocą, z czwartku na piątek, łomżyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do jednego ze sklepów przy ul. Dmowskiego w Łomży. Straty oszacowano na 13 tys. zł.

Nocą, z czwartku na piątek, dyżurny łomżyńskiej jednostki Policji otrzymał zgłoszenie o włamaniu do jednego ze sklepów przy ul. Dmowskiego w Łomży. Przybyły na miejsce patrol Policji zastał właściciela lokalu. Zgłaszający poinformował mundurowych, że zginęły dwie kasy fiskalne. Mężczyzna oszacował straty na ponad 13 tysięcy złotych. Już po kilkunastu minutach poszukiwań, podejrzany został zatrzymany w rejonie bloków, na jednym z łomżyńskich osiedli. Mężczyzna, widząc radiowóz, zaczął chować jakieś przedmioty obok śmietnika. Następnie przyśpieszył kroku. Mundurowi zatrzymali podejrzanego, a chwilę później odzyskali skradzione kasy fiskalne. W trakcie dalszych czynności okazało się, że zatrzymany przez łomżyńskich policjantów 24-latek, był też poszukiwany w związku z rozbojem w Żyrardowie.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. Zgodnie z Kodeksem karnym za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

źródło: KMP Łomża


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę