Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 stycznia 2021 napisz DONOS@

Iluminacje na Święta Bożego Narodzenia w Parku Jana Pawła II

Nie na Starym Rynku, a w Parku Jana Pawła II rozbłysły dziś ozdoby świąteczne. Spacerując alejkami możemy odwiedzić znanego już Łomżatka czy domek św. Mikołaja, a także poznać nowych gości, renifera czy wiewiórkę z orzechem.

Służby miejskie zainstalowały i oświetliły dziś iluminacje świąteczne. Ze względu na prace na Starym Rynku władze miasta zdecydowały, że wszystkie postaci staną na alejkach Parku Jana Pawła II. Można odwiedzić misia Łomżatka, domek św. Mikołaja, lokomotywę z wagonikami, Św. Mikołaj na motocyklu, skrzydła anioła, monidło do zdjęć, fontannę i choinkę.

Za 112 tys. zł. miasto zakupiło renifera, wiewiórkę z orzechem, choinkę stożkową z motywem gałęzi, bramę ze śnieżynką oraz fotoramę z czapką św. Mikołaja.

Szkoda tylko, że nie rozstawiono niektórych ozdób wzdłuż chodnika przy Przedszkolu nr 9, byłoby jaśniej w tej cześci Parku. 

Zanim się Państwo wybierzecie do Parku wszystkie atrakcje można zobaczyć poniżej.

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę