Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 stycznia 2021 napisz DONOS@

Zagadka dla policjantów

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Zgłoszenie kradzieży Audi 80 z parkingu przy ul. Zawadzkiej 59 otrzymali rano łomżyńscy policjanci. Miano tego dokonać w nocy, tj. od późnych godzin nocnych do 7. rano - wskazano w zawiadomieniu.

Jak informuje młodszy aspirant Piotr Milewski z Komendy Miejskiej Policji w Łomży, rano mężczyzna zgłosił kradzież samochodu osobowego Audi 80. Ze zgłoszenia wynikało, że zostawił go na parkingu przed blokiem przy ul. Zawadzkiej 59 w nocy, a rano już go nie było.
Policjanci standardowo rozpoczęli poszukiwania samochodu po pobliskich parkingach. Dość szybko kryminalni znaleźli ukradziony pojazd kilka bloków dalej. Stał zaparkowany na jednym z parkingów przy ul. Przykoszarowej. Czy to roztargnienie związane z późną nocą?
Nie przekonało to właściciela, do rewizji zgłoszenia. Nadal uważa - informują policjanci - że samochód został skradziony. Poszkodowany ma złożyć szczegółowe wyjaśnienia. 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę