Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Kolizja 4 aut na moście

Na moście "Hubala" doszło do kolizji 4 aut. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Ruch odbywa się z utrudnieniami.

W związku z prowadzonymi pracami na drodze powiatowej między Łomżą a Piątnicą, ruch w tym miejscu reguluje tymczasowa sygnalizacja świetlna. Kilka minut po 9:00 na moście "Hubala", na oczekujące na światłach samochody najechał Opel. Siła była na tyle duża, że w sumie uszkodziło się 4  auta. Jedno odjechało, ze względu na małe ślady. Jedna osoba trafiła do szpitala na badania.

Na miejscu trwają czynności policji. Ruch w tym miejscu odbywa się z utrudnieniami. 

240206081801.gif
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę