Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Uwaga na oblodzenia!

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Dzisiejszej nocy nadejdzie zapowiadany chłodny front atmosferyczny. Nad ranem może pojawić się oblodzenie. IMGW wydało ostrzeżenie.

Synoptyk Mateusz Zamajtys z Białostockiego biura prognoz IMGW prognozuje od godz. 4:00 do 6:00 jutrzejszego poranka zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników w trakcie oraz po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura minimalna od -2°C do 0°C, temperatura minimalna gruntu od -3°C do -1°C. Wystąpienie zjawiska synoptyk określił na 75%.

W nachodzący weekend front atmosferyczny, sprowadzi wilgotną masę powietrza znad Atlantyku, a od soboty chłodniejsze powietrze znad Morza Arktycznego. W sobotę należy spodziewać się dużego zachmurzenia z większymi przejaśnieniami, zwłaszcza na zachodzie regionu. Przelotne opady śniegu, lokalnie deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 0°C

na wschodzie do 4°C na zachodzie regionu. Wiatr słaby, okresami umiarkowany,

z kierunków północnych. 

W niedzielę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Opady śniegu, głównie o charakterze przelotnym. Temperatura maksymalna od 0°C do 3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków północnych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę