Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 stycznia 2021 napisz DONOS@

Uwaga kontrole prędkości

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

- Dziś na podlaskich drogach będą prowadzone kaskadowe pomiary prędkości - zapowiada Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku. W ciągu dnia na wszystkich podlaskich drogach krajowych i wojewódzkich należy spodziewać się policjantów mierzących prędkość.

Kaskadowy pomiar prędkości polega na ustawieniu na tej samej drodze, w tym samym czasie i w niewielkich oddaleniach od siebie kilku patroli policji do pomiaru prędkości. W ten sposób policjanci chcą wyłapać tych kierowców, którzy po przejechaniu obok patrolu wciskają gaz. 

W okresie od 1. stycznia 2020 do 24. listopada 2020 roku, w stosunku do tego samego okresu 2019 roku, na terenie województwa podlaskiego liczba wypadków spadła o 159, z 536 w 2019 roku do 377 w 2020 roku - informuje KWP w Białymstoku. O 28 osób zmniejszyła się także liczba zabitych, z 95 w 2019 roku do 37 w 2020 roku. Mniej zginęło także pieszych. W omawianym okresie 2019 roku zginęło na podlaskich drogach 21 pieszych, w tym roku było ich 13. 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę