Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Jarosław Kaczyński miał być ewakuowany do ośrodka Grom Group pod Łomżą

Główne zdjęcie
Jarosław Kaczyński (fot. archiwum)

Taką sensacyjną informację publikuje dzisiejsza Gazeta Wyborcza. Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, w kamizelce kuloodpornej miał zostać ewakuowany do ośrodka Grom Group pod Łomżą.

Sytuacja miała mieć miejsce  30 października, w przeddzień głośnych już „Dziadów” przed domem prezesa. Kobiety ze Strajku Kobiet 30 października zapowiedziały happening „Dziadów” pod domem Jarosława Kaczyńskiego na Żoliborzu w Warszawie. Jak informuje „Gazeta Wyborcza”, ochraniający prezesa od lat członkowie Grom Group połączyli zapowiedź „zabawy” z realnymi groźbami zamachu, które prezes otrzymuje i w trosce o jego bezpieczeństwo w prawdopodobnie kuloodpornej kamizelce, jak pisze Gazeta,  wywieźli Jarosława Kaczyńskiego z Warszawy do swojego ośrodka szkoleniowego w Czerwonym Borze.

31 października w bloku przy ul. Mickiewicza w Warszawie około tysiąca osób, jak pisze Gazeta Wyborcza, wzięło udział w performensie nawiązującym do tradycji słowiańskiej nocy „dziadów”. Podczas wydarzenia z okien bloku wyłaniały się zjawy i wygłaszały kwestie z „Dziadów” Adama Mickiewicza.   


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę