Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 listopada 2021 napisz DONOS@

Ukradli paliwa i sprzętu na 13 tys. zł.

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

Dwóch mężczyzn w wieku 36 i 23 lat zatrzymali łomżyńscy kryminalni pod zarzutem kradzieży paliwa. Podejrzani kradli z pomieszczeń gospodarczych oraz terenów budów w Łomży oraz miejscowościach przyległych. Zatrzymano także 40-letniego mężczyznę, który kupował od podejrzanych.

Jak informuje łomżyńska policja, we wtorek, kryminalni zatrzymali dwóch podejrzanych o kradzieże paliwa i narzędzi z pomieszczeń gospodarczych oraz z terenów budów w Łomży i miejscowościach przyległych. Z ustaleń policyjnych wynika, że do zdarzeń dochodziło od końca lipca do końca września. Ogółem skradziono 600 litrów oleju opałowego oraz różnego rodzaju narzędzia budowlane, w tym szlifierki kątowe, agregaty prądotwórcze oraz piły spalinowe. Zaskoczeni 36 oraz 23-latek zostali zatrzymani w swoich miejscach zamieszkania. Mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem.

Jeszcze tego samego dnia, w ręce policjantów wpadł 40-latek, który wczoraj usłyszał zarzut paserstwa. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna kupił od podejrzanych między innymi kradzioną piłę mechaniczną po "dość okazyjnej cenie".

Pokrzywdzeni oszacowali straty na łączną kwotę blisko 13 tysięcy złotych. Część skradzionych przedmiotów została odzyskana i trafiła ponownie do właścicieli.

Zgodnie z Kodeksem karnym za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast za paserstwo do lat 5.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę