Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Idzie deszcz ze śniegiem

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

W nadchodzący weekend będzie zimno oraz spodziewane są opady deszczu i deszczu ze śniegiem. W piątek nasuwający się niż oraz związany z nim chłodny front atmosferyczny spowodują pogorszenie pogody i ochłodzenie.

Dziś o 6:00  rano temperatura w stacji pomiarowej w Marianowie wyniosła -2,7 °C. W dzień temperatura wahać się będzie w granicach 0-3 °C. Przeważać będzie zachmurzenie duże i może trochę popadać. 

W piątek temperatura może osiągać 6 °C, zachmurzenie duże i także może popadać.

W sobotę pojawi się już więcej przejaśnień. Miejscami padać będzie deszcz, deszcz ze śniegiem i śnieg. Maksymalnie będzie do 2°C. Odczucie termiczne zmniejszać będzie jeszcze wiatr. Temperatura w nocy spadnie poniżej zera.

Maksymalna temperatura w niedzielę wyniesie 1°C, choć przez większą część dnia może spaść poniżej zera. Także mogą wystąpić opady deszczu i deszczu ze śniegiem i śnieg. Wiatr będzie już słabszy.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę