Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 stycznia 2021 napisz DONOS@

Zaplątały się nogi ..

Świeżo kupione Seiceto wylądowało w rowie po tym, jak kierowcy "zaplątały się" nogi. Do zdarzenia doszło na wjeździe z Konarzyc w obwodnicę. Na szczęście kierowcy nic się nie stało.

Około 16:40 na wjeździe do obwodnicy Konarzyc, kierującemu świeżo zakupionym Seicento zaplątąły się nogi. Stał za busem, który przepuszczał jadące pojazdy. Nagle ruszył, ominął po prawej stronie stojącego przed nim busa, otarł się o barierki i prosto przejechał przez ulicę wprost do rowu. Sytuacja wyglądała groźnie, ponieważ wyjeżdżał z drogi podporządkowanej oraz wpadł do głębokiego rowu. Na szczęście nikt nie jechał w tym momencie. Kierowca też nie ucierpiał, poza oczywiście kolejnym wydatkiem. Żona poszkodowanego wyjaśniała, że mąż jeździ TIR-ami i w takim małym poprostu zaplątały mu się nogi. 

Niektórzy kierowcy postulują, aby to miejsce lepiej oświetlić i oznakować.

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę