Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
„Powierz Panu swą drogę, zaufaj Mu, a On sam będzie działał” (Ps. 36/37).

Ku pamięci Krzysztofa Eugeniusza Chojnowskiego

Główne zdjęcie
Krzysztof Eugeniusz Chojnowski (+63)

Krzysztof Eugeniusz Chojnowski urodził się w Płońsku 26 listopada 1957 r. Po ukończeniu szkoły średniej a następnie Wydziału Rolnictwa w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w 1983 r, odbył obowiązkową służbę wojskową i rozpoczął pracę w Banku Gospodarki Żywnościowej.

W 1987 roku trafił do Łomży, gdzie został kierownikiem Internatu Zespołu Szkół Weterynaryjnych. Pracował tam nieprzerwanie do 2012 r. dając się poznać jako wymagający, ale sprawiedliwy i wyrozumiały wychowawca młodzieży i szef. Współpracę z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Łomży rozpoczął w listopadzie 1998 r. z niemal każdym rokiem zwiększając wymiar zatrudnienia.

- Od samego początku był dla nas cennym pracownikiem, wzbudzał sympatię i zaufanie, które potwierdzało się każdego dnia Jego pracy z nami – wspomina dyrektor WORD w Łomży, Mirosław Oliferuk. – Koledzy też zawsze mogli liczyć z Jego strony na wsparcie, i w dalszych latach, dobrą radę doświadczonego egzaminatora.

Solidność i fachowość w wykonywaniu pracy uzupełniał ciągłym samokształceniem, a potwierdzały to liczne certyfikaty i nagrody, jak też opinia środowiska zawodowego.  

Po krótkiej, acz intensywnej chorobie zmarł w Łomży 22 listopada 2020 r. 

Krzysztofie pozostaniesz w naszej pamięci. Jeszcze długo będziemy szukać wzrokiem Twojej zawsze eleganckiej i dystyngowanej sylwetki na placu manewrowym i drogach miasta. Swój egzamin z życia zdałeś bezbłędnie. 

Niech odpoczywa w pokoju.

Mirosław Oliferuk wraz z pracownikami WORD w Łomży. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę