Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 stycznia 2021 napisz DONOS@

Ciężka noga na Szosie Zambrowskiej i nie tylko

W sobotę wieczorem 18-letnia kobieta przekroczyła prędkość o 52km/h na terenie zabudowanym i straciła prawo jazdy. Kierowcy z Pruszkowa także zatrzymano prawo jazdy.

W sobotę, w godzinach wieczornych - informuje KMP w Łomży - policjanci z łomżyńskiej drogówki sprawdzali jak kierowcy respektują ograniczenia prędkości. Po godzinie 19.00 kierowcą jadącym za szybko, okazała się 18-letnia mieszkanka gminy Piątnica. Kobieta jadąc bmw, Szosą Zambrowską w Łomży na odcinku gdzie obowiązuje „pięćdziesiątka”, przekroczyła dozwoloną prędkość o 52 kilometry na godzinę.
Kolejnym kierowcą, któremu policjanci zatrzymali prawo jazdy za nadmierną prędkość, był 32-letni mieszkaniec Pruszkowa. Ten, chwilę przed 21, w miejscowości Ratowo Piotrowo, rozpędził skodę, którą kierował, do 109 kilometrów na godzinę. Tutaj również obowiązuje ograniczenie do 50 kilometrów na godzinę. W obu przypadkach, kontrole zakończyły się zatrzymaniem prawa jazdy. Ponadto kierowcom wystawiono wysokie mandaty, a na ich konta wpłynęło 10 punktów karnych.

Mieszkańcy wskazali poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, że dochodzi w tym miejscu do przekraczania prędkości. Policyjne kontrole są więc reakcją na te zgłoszenia, a ujawnione wykroczenie potwierdzają informacje uzyskane za pośrednictwem mapy.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę