Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Pijani na ulicach Łomży

W miniony piątek 34-letni kierowca uderzył w słup oświetleniowy. Okazało się że miał 2,6 promila alkoholu w organizmie. W niedzielę w Jedwabnem zatrzymano innego pijanego. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości Kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności - przypomina policja.

W piątek tuż po godzinie 17, dyżurny łomżyńskiej jednostki Policji odebrał telefoniczne zgłoszenie, że w Łomży na ul. Dmowskiego kierujący renault stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup oświetleniowy. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce stwierdzili, że 34-letni mieszkaniec Łomży, który kierował renault, ma blisko 2,6 promila alkoholu w organizmie. Kolejnym nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się 29-latek, który wsiadł za stery volkswagena mając 3 promile alkoholu w organizmie. Ten został zatrzymany na terenie gminy Jedwabne, w niedzielę tuż po północy. Obaj kierowcy mieli cofnięte uprawnienia do kierowania. Pojazdy, którymi się poruszali trafiły na parking strzeżony. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości Kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę