Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 stycznia 2021 napisz DONOS@

Piłki golfowe Titleist

Titleist to szanowana i popularna firma produkująca sprzęt golfowy, która została założona w 1932 roku przez Phillipa E. Younga. Przeszła długą drogę od drewnianych kijów i skórzanych piłek do przedsiębiorstwa, które wytwarza zaawansowane technologicznie piłki golfowe Titleist. Golf jest grą z tradycjami, ale i w niej zachodzi postęp. Regulaminy określają graniczną średnicę i wagę, jakie mogą mieć piłki golfowe. Titleist wykorzystuje tę swobodę i opracowuje piłki golfowe, które spełniają wymogi przepisów, oczekiwania graczy i uatrakcyjniają rozgrywkę. Takimi właśnie są piłki golfowe Titleist PRO V1.

Co wyróżnia piłki golfowe Titleist PRO V1?

Piłki golfowe Titleist PRO V1 zostały zaprojektowane tak, aby dawać większą kontrolę rotacji przy krótkiej grze, bardziej penetrującą trajektorię ruchu oraz jeszcze bardziej stabilny lot. Wszystko przy zachowaniu miękkości i wyczucia piłki.

Czy rotacja i trajektoria lotu nie zależą od gracza i od uderzenia? Do pewnego stopnia tak.

Może rozdzielałeś ugotowane na twardo i surowe jajka wprawiając je w ruch obrotowy? Domyślasz się już jak piłki golfowe Titleist PRO V1 mogą wpływać na: rotację, trajektorię oraz stabilność lotu?

Zdjęcie 2.jpg

Jak zatem są zbudowane piłeczki golfowe Titleist PRO V1?

Piłeczki golfowe Titleist PRO V1 nie różnią się na pierwszy rzut oka od innych. Kryją w swoim wnętrzu trzy warstwy, z czego dwie są miękkie.

Najbardziej miękka, zewnętrzna powłoka z uretanu zapewnia niesamowitą kontrolę przy krótkiej grze. Środkowa warstwa wykonana jest z prawie tak samo miękkiego ionomeru. Poprawia ona przeniesienie energii z główki kija do jądra piłeczki, zwiększając jej prędkość początkową. Trzecią warstwą jest miękkie jądro z kompresją, które powoduje, że piłeczki golfowe Titleist PRO V1 osiągają rekordowe długości lotu.

Co różni piłeczki golfowe Titleist PRO V1 i inne piłki golfowe Titleist ProV1x?

Piłeczki golfowe Titleist: https://bogigolf.com.pl/titleist_prov1_12pack mają większą liczbę, nieco głębszych dimpli niż w modelu ProV1x. Dzięki temu odznaczają się większym spinem oraz niższą trajektorią lotu.

Zdjęcie 3.jpg

Dla kogo przeznaczone są piłki do gry w golfa Titleist PRO V1?

Im piłka ma prostszą budowę, tym mniej doświadczeni golfiści są jej odbiorcami. Piłki do gry w golfa Titleist polecane są dla graczy zaawansowanych. Oni wyobrażają sobie lot piłki, jej podkręcenie i potrzebują sprzętu, który umożliwi im spełnienie marzeń.

Piłki do gry w golfa Titleist PRO V1 są doceniane przez profesjonalnych golfistów z ekstremalnie niskim handicapem. Korzystanie z nich może również pomóc graczom na niższych poziomach osiągać w golfie najlepsze możliwe wyniki.

Opis może wytłumaczyć, dlaczego warto zwrócić uwagę na piłki do gry w golfa. Zainteresuje on zapewne miłośników technikaliów. Z informacji podawanych przez producenta można się dowiedzieć, że zmniejszając grubość zewnętrznej warstwy o 17% uzyskano wzrost prędkości, zachowując jednocześnie rotację i kontrolę nad piłką.

Żeby doświadczyć wszystkiego tego, co mogą dać piłki do gry w golfa Titleist PRO V1 trzeba poczuć palcami fakturę, usłyszeć jaki dźwięk wydają przy uderzeniu i w czasie lotu, zobaczyć na jaką odległość i jaką trajektorią mogą pofrunąć.

tekst płatny

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę